İş Ortaklarımız

Yılmaz Portakaldalı / Dent Art Port Bodrum Diş Kliniği

Digital Works Production ekibinden Web Tasarım- Sosyal Medya- Video Prodüksiyon ve Danışmanlık alanlarında Hizmet almaktayız.  Detaylı ve özverili çalışmaları sayesinde Kurumsal Marka bilinirliğimiz oldukça güçlendi. Ekibe gönülden teşekkür ederim.

dentartport.com

Buket Evci /Landlords Bodrum

Landlords Bodrum olarak, Digital Works Production Dijital Reklam Ajansı ile Video – Fotoğraf ve Video Prodüksiyon alanlarında birlikte çalıştık. Bundan sonraki aşamada Web Tasarım- ve Sosyal Medya alanlarında da birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Tüm ekibe Teşekkür Ederim.

landlordsbodrum.com

Erdal Aydın / Bodrum Shanghai Restaurant

Bodrum/ Shanghai Restoran olarak, Drone-Fotoğraf ve Video çekimlerimiz için Digital Works Production ekibinden hizmet aldık. Oldukça detaylı yapılan çekimler ve düzenlemeler ile Sosyal Medyamızda fark yarattık.
Teşekkürler/Digital Works Production

Burak Özkah | REMAX AHENK

Remax Ahenk olarak Bodrum’da bulunan portföy çekimlerimiz için Digital Works Production ekibinin Fotoğraf – Drone – ve Video Prodüksiyon hizmetlerinden faydalandık. Beklentilerimize tam olarak cevap veren ve oldukça detaylı çalışan ekibe teşekkür ederiz.

Loading

GÖNDER

Mesajınız başarıyla gönderildi. Teşekkürler.

REFRESH

Yarına kadar beklemeyin. Bugün danışmanlarımızdan biriyle konuşun ve işinizden nasıl yararlanmaya başlayacağınızı öğrenin.

Size mümkün olan en iyi şekilde nasıl yardımcı olabileceğimizi daha iyi anlamak için daha önemli bilgilere ihtiyacımız var.

Lütfe oluşturmanız gereken projeden biraz bahsedin. Bu, sizi ideal ekibe yönlendirebilmemiz için değerlidir.

  • Kişisel Detaylar
  • Bütçeniz
  • Projeye Başlayabiliriz.
Sohbet Başlatın.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?